... Vítejte v říši ILFIRIN ...

6.8.2007 - Druhý koncert za námi, nová skladba představena a zároveň to byla příjemná zkušenost. Několik věcí se oproti minulému vystoupení zlepšilo... Fotografie naleznete ve stejnojmenné sekci. Zároveň, nekonečné protahy ohledně dema, spekulace co kdy a jak bude ukončujeme s tím, že konec srpna je tím pravým datem. Na začátku září tedy budou tedy dema k dispozici.

19.7.2007 - Přidány dva nové koncerty a zároveň fotografie z pražského Jet klubu. Rovněž dokončujeme novou skladbu, kterou si budete moci poslechnout již na následujícím koncertě!

4.7.2007 - Uff, Takže po delší době aktualizace, a to velmi příjemná! V sobotu (7.7.) máme první koncert v Praze, všichni, kdož přijdou, jsou vítáni... Zároveň je naplánován další koncert na srpen, na začátek, upřesníme později. A právě na tomto koncertě by už měla být k prodeji první oficiální dema... Takže, pokud vše půjde, jak má, budou častěji aktualizovány stránky a budou přibývat informace. Již pracujeme na nových skladbách!
 
28.2.2007 - Slibované nahrávání se poněkud protáhlo, což nás samotné netěší, ale právě v těchto chvílích pilně pracujeme na všem potřebném. Věříme, že s definitivní platností bude demo venku nejpozději na přelomu března/dubna!

24.10.2006 - Spuštěny stránky na podporu kapely "ILFIRIN". Sekce Tvorba, ILFIRIN, odkazy a kontakt jsou již plně funkční. Můžete tedy např. stahovat pracovní verze skladeb...